Strzyżenie psów | Groomer Gdańsk | Psi fryzjer

Groomer Gdańsk Przymorze

groomer specjalista

RyszardDoświadczenie zawodowe:

8 lat

Miejsce wykonywania zawodu:

Salon Pasja Przymorze

Ukończone kursy:

 • Kurs podstawowy: Salon Pasja Gdańsk
 • Kursy dodatkowe:
  1. Rasowy Grooming Szpica od Olgi Perwoej
  2. pet grooming West Highland White Terrier – Jarek Rus
  3. uczestnictwo – mistrzowski grooming z Wiktorem Rossado – Pudel
  4. uczestnictwo – mistrzowski grooming z Wiktorem Rossado – Spaniel Amerykański
  5. uczestnictwo – mistrzowski grooming z Wiktorem Rossado – Terier Szkodzki
  6. uczestnictwo – mistrzowski grooming z Wiktorem Rossado – Biszon Frise
  7. uczestnictwo w warsztatach Azjan Master Star z Betrix Megysi

 

Dlaczego grooming:

Kiedy dostałem pierwszego psa od rodziców oddałem go do groomera, jednak coś poszło nie tak …;). I to był ten moment kiedy stwierdziłem, że mój pies lepiej wyglądał by w innej stylizacji. Po stwierdzeniu, że sam mógłbym to lepiej zrobić, przystąpiłam do dzieła i poczyniłem pierwsze kroki w kierunku groomingu.

W roku 2013 podjąłem swoją pierwszą pracę oczywiście w groomingu – od razu wiedziałem, że to jest to. Grooming pozwala mi na pokazanie siebie, swojego charakteru. Kontakt ze zwierzętami pozwala wykazać się artystycznie. Każdego dnia staram się poszerzać wiedzę z zakresu groomingu
i behawiorystki psów. Dzięki obcowaniu z czworonożnymi klientami udało mi się zmienić moją pracę w Pasję, kocham to co robię i w dodatku mogę za to opłacić rachunki.

Moja przyszłość:

W najbliższej przyszłości chciałbym skupić się na udoskonaleniu mojego warsztatu z zakresu pielęgnacji włosów tak aby Państwa pupile jak najdłużej chodziły w pięknej szacie bez kołtunów. Innowacyjnych strzyżeń, chciałbym doświadczać na psach o włosach z dużą objętością takich jak: Bischon freze, pudel, spaniel amerykański, spaniel angielski. Bardzo lubię przygotowywać psy do wystaw gdyż odnoszony sukces sprawia mi wiele przyjemności.