O NAS

Salon Pasja jest profesjonalnym salonem strzyżenia i pielęgnacji zwierząt domowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewny, że Twój pupil znajduje się w troskliwych i fachowych rękach w czasie kąpieli, strzyżenia i pozostałych zabiegów. Sprawiamy, że każda wizyta w salonie jest miłym, pozbawionym wszelkich negatywnych emocji doświadczeniem. Kochamy to, co robimy. Kochamy zwierzęta. Jesteśmy wyczuleni na ich potrzeby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom ich Właścicieli.

 

Dlaczego Salon Pasja?

Pasja Salon dla psów powstał z przekonania „Wszystko co robimy, robimy z miłości do zwierząt”. Nasza praca to nie tylko „obcinanie psów” to również chęć niesienia im pomocy. W naszych salonach pracuje dużo doświadczonych groomerów, jednak nie jednokrotnie zdarza się tak, że jakość wykonania idzie z temperamentem Państwa pupili. Nie staramy się wymodelować „na siłę” włosów, jeśli widzimy, że państwa pupil źle to znosi, w takich wypadkach wykonujemy jedynie podstawowe strzyżenie. Każdorazowo po lub w trakcie wizyty staramy się mieć kontakt z właścicielami zwierząt, dzięki czemu możemy lepiej poznać czworonogów uczęszczających do Salonu Pasja. Dla zwierząt lubiących pielęgnację oferujemy nie tylko tradycyjne strzyżenia ale również kreatywne fryzury.

O nas

Oferujemy szeroki wachlarz usług obejmujący strzyżenie psów i kotów, rozczesywanie sierści czy trymowanie. Fryzjer dla psów przeprowadza również kąpiele z użyciem bezpiecznych kosmetyków, obcinanie pazurów oraz pielęgnację oczu i uszu. Należy pamiętać, że zabiegi wykonywane przez naszych Groomerów, sprawiają, że nie ma konieczności stosowania żadnych środków uspakajających w celu wykonania usług na Państwa pupilach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a wszystkie zabiegi, które przeprowadzamy są zgodne ze sztuką groomingu. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, dzięki ciągłym szkoleniom i poszerzaniu wiedzy naszych Psich fryzjerów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie Gdańska i Choczewa.

 

Co nas wyróżnia?

W celu skrócenia oczekiwania na wizytę, w Salonie Pasja zostało zatrudnionych większa ilość osób, dzięki temu możemy dopasować się do Państwa potrzeb czasowych. Dodatkowo każdy psi fryzjer specjalizuje się w innych rasach, jest to niewątpliwie przydatne dla najbardziej wymagających klientów. W celu uzyskania zawsze tego samego efektu zapraszamy do umawiania wizyt do tego samego groomera.

 

Kosmetyki jakich używamy w salonie

Do pielęgnacji zwierząt używamy tylko profesjonalnych kosmetyków znanych w świecie groomingu. Większość zabiegów wykonywanych jest na kosmetykach Botaniqa Show Line oraz Botaniqa Active Line składających się z 98% naturalnych składników. Jednak każdorazowo kosmetyki dobierane są do potrzeb Państwa pupili, struktury włosa, aktualnych potrzeb. Dodatkowo w Salonie Pasja pracujemy na kosmetykach z firm: EZ Groom, PSH, I groom, Wahl, Chris Christensen, Show Tech.

 

Dodatkowe usługi

W Salonie Pasja oprócz komercyjnego strzyżenia, świadczymy zarówno strzyżenia komercyjnego jaki i przygotowywania do wystawy. Również dla tych z Państwa którzy chcą zaczerpnąć trochę ekstrawagancji dla swojego pupila, możliwe jest wykonanie wzorków, koloryzacji po wykonanej usłudze strzyżenia.

Dodatkowo w Naszych Salonach możliwe jest usunięcie kamienia nazębnego bez konieczności usypiania zwierzęcia metodą ultradźwięków z użyciem szczoteczki Emmi Pets. W trakcie wizyt również możliwe jest umycie zębów tradycyjnie za pomocą pasty i szczoteczki.

 

Dojazd do klienta

W wyjątkowych sytuacjach oferujemy również możliwość dojazdu do klienta w celu wykonania usług groomerskich. Na wizytach domowych oferujemy strzyżenie psów oraz trymowanie, wyczesywanie kotów, pielęgnacja kotów oraz usuwania kamienia nazębnego. Nie wykonujemy kąpieli w trakcie wizyt domowych.

Możliwy dojazd do klienta w dzielnicach: Gdańsk Morena, Gdańsk Suchanino, Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Niedźwiednik, Gdańsk Zaspa, Gdańsk Jasień, Gdańsk Matarnia, Gdańsk Kowale, Gdańsk Przymorze, Gdańsk Matemblewo, Gdańsk Ujeścisko, Gdańsk Chełm, Gdańsk Szadółki, Gdańsk Oliwa, Gdańsk Brzeźno, Gdańsk Żabianka i wiele innych.

 

Kursy i szkolenia

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości z zakresu szkoleń. W salonie Pasja można ukończyć praktyki groomerskie, praktyki z pielęgnacji zwierząt.

Oferujemy możliwość ukończenia kursu podstawowego z zakresu pielęgnacji zwierząt. Kurs podstawowy można w Naszym salonie wykonać na trzy sposoby: po pierwsze z dotacji z powiatowych Urzędów Pracy, tzw. odpłatnie na własną rękę lub na koszt Salonu w przypadku wyrażenia chęci dalszej współpracy z Salonem Pasja. Początkowych groomerów zapraszamy do Salonu w celu umożliwienia doszkalania z zakresu: pielęgnacji wybranych ras, trymowania, pielęgnacji kotów, pielęgnacji innych zwierząt typu króliki.