Strzyżenie psów | Groomer Gdańsk | Psi fryzjer

Groomer Gdańsk Osowa

groomer

KasiaMiejsce wykonywania zawodu:

Salon Pasja Gdańsk Osowa

Ukończone kursy:

Kurs podstawowy: Zbigniew Lenarcik

Dlaczego grooming:

Od dziecka lubiłam zwierzaki, miałam świnkę morską, aktualnie mam 16-letniego Golden retrievera  i 2 letniego yorka biewera.

Przed pójściem na studia pracowalam chwilę w Gdańskim Zoo, potem poszłam na studia kierunek Fizjoterapia, pracowałam jako terapeuta spa w hotelu nie jest to lekka praca, ale lubiłam ją, jednak ciągle mi czegoś brakowało. Po dłuższych przemyśleniach wyszło że brakuje mi zwierząt, które uwielbiam 😉

A wszystko zaczęło się od tego że kupiłam yorka, poszlłm z moim szczeniakiem yorkiem do groomera i średnio mi się podobało. Potem sama chciałam przyciąć włoski swojemu yorkowi ale coś poszło nie tak, wiec poszłam na kurs bo chciałam nauczyć się strzyc tylko swojego yorka, a w trakcie kursu wyszło że jest to coś co mi się podoba. I tak się zaczęło, po kursie podstawowym potrzebowałam praktyki w strzyżeniu psów i taką możliwość otrzymałam w salonie Pasja.

Zawsze byłam pod wrażeniem jak psy ładnie są ostrzyżone i teraz sama staram się robić to jak najlepiej.

W zawodzie groomera ważna jest ciągła praktyka oraz doszkalanie się by być bieżąco z nowościami związanymi z pielęgnacją piesków, więc taki jest mój cel na najbliższą przyszłość.

W pracy największą frajdę sprawia mi radość biegającego pieska po salonie że “już po” :p oraz  uśmiech zadowolonego ludzkiego klienta.

Po pielęgnacji zawsze jest chwila na wygłaskanie psiaka czy nawet zabawa z nim 😉

W chwilach wolnych:

Interesuję się szkoleniem psów tj posłuszeństwo, sztuczki, agility, czy nosework, ostatnio w planach dog dancing z yorkiem, ale to jeszcze zobaczymy.

Moje wykonania