Strzyżenie psów | Groomer Gdańsk | Psi fryzjer

Groomer Gdańsk Morena

groomer specjalista

LenaDoświadczenie zawodowe:

6 lat

Miejsce wykonywania zawodu:

Salon Pasja Morena, dawniej Salon Pasja Jasień

Ukończone kursy:

  • Kurs podstawowy: Międzynarodowy ekspert FCI, Anna Kondraszkinoj (20-letnie doświadczenie)
  • Kursy dodatkowe:
    1. pet grooming West Highland White Terrier – Jarek Rus
    2. pet grooming West Highland White Terrier – Romana Fomina (Rosja)
    3. kurs u Pani Marii Zacharczenko (Ukraina)
    4. certyfikat z kreatywnego i komercyjnego groomingu psów rasy Yorksire Terrier, Shit tzu, Szpic Minaturowy, Maltańczyk

 

Dlaczego grooming:

Mam 46 lat pochodzę z Ukrainy gdzie przez wiele lat pracowałam jako inżynier BHP. W 2017 r. postanowiłam zmienić swoje życie i ukończyłam mój pierwszy podstawowy kurs groomerski. Zawsze lubiłam wszystkie zwierzęta a w szczególności psy. Całe życie wyznaję ideę mój najlepszy przyjaciel to mój pies. Aktualnie posiadam najmłodszego członka rodziny jakim jest Pudel – Toy Harry.

Staram się aby każdy z Państwa pupili podczas zabiegów pielęgnacyjnych nie odczuwał strachu i się nie stresował. Choć wiem, że jest to ciężkie ponieważ nasze pieski nie wiedzą czemu chodzą do Fryzjera czy Weterynarza. Szczególnie ciężko ich przyzwyczaić jeśli te wizyty są rzadkie. Staram się zawsze dobrze wykonywać swoją pracę więc serdecznie zapraszam do salonu!

W chwilach wolnych:

Oprócz Pasji do zwierząt wychowuję córkę, której staram się poświęcić jak najwięcej czasu po pracy. W domu również czaka na nie mój kochany Harry, który od samego wejścia do domu merda do mnie moim kochanym ogonem. Harry jest młodym psem dlatego, gdy jestem w domu staram się również jemu poświęcić dużo uwagi.