Strzyżenie psów | Groomer Gdańsk | Psi fryzjer

Groomer Gdańsk Morena

GROOMER SPECJALISTA

Asia RDoświadczenie zawodowe:

6 lat

Miejsce wykonywania zawodu:

Salon Pasja Morena, dawniej Salon Pasja Jasień

Ukończone kursy:

 • Kurs podstawowy: Salon Pasja Gdańsk
 • Kursy dodatkowe:
  1. pet grooming West Highland White Terrier – Jarek Rus
  2. pielęgnacja ras olbrzymich Sznaucer Olbrzym, Czarny Terier Rosyjski – Salon Pasja Gdańsk
  3. Techniki Nożyczkowe na Grzebieniu – Szymon Karnaś
  4. pet grooming asian Fusion z elementami Creative – Marta Chumaniuk
  5. pielęgnacja szpiców – salon Pasja Gdańsk

Dlaczego grooming:

Od dziewięciu lata jestem szczęśliwą posiadaczką suczki rasy Shih tzu o imieniu Pati. Odkąd Pati pojawiła się w moim domu, postanowiłam że sama zajmę się jej pielęgnacją i wtedy też odkryłam jak wiele satysfakcji sprawia mi praca nad moim psem. Nie ukrywam, że zawsze miałam „słabość do nożyczek”. Naturalną koleją rzeczy w mojej głowie zaczął kiełkować pomysł aby Pasję do strzyżenia i miłość do zwierzaków połączyć w jedno i zająć się tym zawodowo. W międzyczasie zrobiłam kurs groomingu, który jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, że wybrałam dobry kierunek , dlatego trafiłam do salonu Pasja.

Uwielbiam zwierzęta sama aktualnie mam dwa psy i kota, a w pracy połączyłam przyjemne z pożytecznym i dziś uważam, że jestem szczęściarą , bo robię to co lubię . Spełniam się zawodowo, mam stały kontakt ze zwierzętami, oraz z ludźmi dla których praca w tym zawodzie tak samo jak dla mnie jest wielką przyjemnością.

W chwilach wolnych:

W moim życiu ciężko jest mówić o chwilach wolnych gdyż jestem szczęśliwą mamą czwórki dzieci ;). Do tego dochodzą dwa psy i kot, całość tworzy szczęśliwą rodzinę, która oczywiście spędza czas razem.

Moja przyszłość:

Bardzo interesuje mnie psychologia zarówno psów jak i kotów. Już dzisiaj obserwuje zachowania moich pupili i próbuje wysnuć wnioski jak działa ich myślenie i jakie są reakcje na poszczególne bodźce. W przyszłości chciałabym zająć się poznaniem ich zachowań, reakcji na stres itp.

Moje wykonania