Strzyżenie psów | Groomer Gdańsk | Psi fryzjer

Groomer Gdańsk Morena

groomer specjalista

AngelikaDoświadczenie zawodowe:

4 lata

Miejsce wykonywania zawodu:

Salon Pasja Morena, dawniej Salon Pasja Jasień

Ukończone kursy:

 • Kurs podstawowy: Salon Pasja Gdańsk
 • Kursy dodatkowe:
  1. pet grooming West Highland White Terrier – Jarek Rus
  2. pielęgnacja ras olbrzymich Sznaucer Olbrzym, Czarny Terier Rosyjski – Salon Pasja Gdańsk
  3. Techniki Nożyczkowe na Grzebieniu – Szymon Karnaś
  4. pet grooming asian Fusion z elementami Creative – Marta Chumaniuk
  5. pielęgnacja szpiców – salon Pasja Gdańsk

 

Dlaczego grooming:

Od dziecka interesowałam się zwierzętami głównie psami i wiązałam z tym swoja przyszłość. Przygodę ze strzyżeniem psów zaczęłam 10 lat temu, kiedy dostałam pierwszego psa posiadającego włosy. To na nim robiłam moje pierwsze amatorskie strzyżenia i pielęgnację. Groomingiem zajmuję się zawodowo od 3 lat i staram się w nim ciągle rozwijać. Praca w salonie pozwoliła mi nabyć więcej doświadczenia w pracy ze zwierzętami. Każde zwierzę jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Obecnie jestem posiadaczką suczki Pudla Królewskiego i od niej uczę się pokory do zwierząt.

W chwilach wolnych:

Każdy czas spędzony z moim psem jest dla mnie bezcenny. Uczymy się wzajemnego zrozumienia, poznajemy swoje potrzeby i szukamy kompromisów ;). Pies jest taką istotą, która kocha swojego właściciela, ale również z wzajemnością potrafi rozkochać właściciela w sobie.

Moja przyszłość:

Z myślą o udoskonalaniu swojego warsztatu kupiłam sobie Pudla. Na pewno bieżąca pielęgnacja tej rasy umożliwi mi podniesienie swoich kwalifikacji z takiego typu włosa. Chcę się ciągle doszkalać aby fryzury przeze mnie wykonywane były dla Państwa i Państwa pupili jedyne w swoim rodzaju.

Moje wykonania