Strzyżenie psów | Groomer Choczewo | Psi fryzjer

Groomer Choczewo

Młodszy groomer

NataliaDoświadczenie zawodowe:

2 lata

Miejsce wykonywania zawodu:

Salon Pasja Choczewo

Ukończone kursy:

Kurs podstawowy: Salon Pasja Gdańsk

Dlaczego grooming:

Od lutego 2020 dołączyłam do zespołu w Salonie “Pasja” w Choczewie. Zawsze byłam miłośniczką zwierząt aktualnie posiadam psa rasy maltańczyka o imieniu Puszek oraz kundelka o imieniu Kropka, kota, Chomika, rybki oraz papugi faliste. Każde z tych zwierząt jest inne, ale potrzebne w moim życiu.

Do tej pory pracowałam w sklepie, praca fajna ale czegoś mi brakowało, już teraz wiem, że brakowało mi kontaktu zwierząt. W zawodzie groomera ważne jest ciągła praktyka oraz dokształcanie się i bycie na bieżąco z trendami oraz nowościami związanymi z pielęgnacją piesków, dla mnie to wyzwanie, które chcę podjąć i chce się ciągle dokształcać. Praca ze zwierzętami daje mi satysfakcję i przyjemność.

W chwilach wolnych:

Praca sprawia mi olbrzymią przyjemność, jednak w wolnej chwili spędzam czas z moim ukochanym synkiem, który z utęsknieniem czeka na mój powrót z pracy. Po pracy staram poświęcić mu 100% mojej uwagi, aby czuł się doceniony i kochany.

Moja przyszłość:

Jeśli uda mi się zyskać Państwa zaufanie, moją przyszłość wiąże z groomingiem, chciałabym się ciągle dokształcać w tej kwestii. Tak jak wcześniej wspomniałam w tym zawodzie dokształcanie się i bycie na bieżąco z trendami oraz nowościami związanymi z pielęgnacją zwierząt jest bardzo ważne. Ja to wyzwanie przyjmuje i chce się ciągle dokształcać.

Moje wykonania