Strzyżenie psów | Groomer Choczewo | Psi fryzjer

Groomer Choczewo

GROOMER

AgnieszkaDoświadczenie zawodowe:

5 lat

Miejsce wykonywania zawodu:

Salon Pasja Choczewo

Ukończone kursy:

Kurs podstawowy: Salon Pasja Gdańsk

Dlaczego grooming:

Od dziecka moja Pasją były zwierzęta, głównie psy i konie, to z nimi miałam najwięcej do czynienia. Od 10 roku życia moje życie związało się z końmi, zaledwie po kilku latach od tego stałam się instruktorką jazdy konnej. Każdą chwilę wolną spędzałam i spędzam w stajni lub na koniu.

Już jako dziecko chciałam posiadać pas, jednak zawsze były jakieś okoliczności w związku z którymi nie mogłam go mieć. Kiedy zaproponowano mi pracę w salonie Pasja byłam bardzo szczęśliwa. Moje pierwsze kroki z pielęgnacją psów stawiałam w salonie Pasja w Gdańsku w salonie na Morenie w listopadzie 2018 roku. Od pierwszego dnia kursu, wiedziałam, że to jest praca dla mnie.

W czerwcu 2019 r został otwarty oddział w Choczewie salonu Pasja, gdzie samodzielnie wraz z właścicielem podjęłam pracę przy pielęgnacji psów z tego regionu. Doświadczenie, które zdobyłam zarówno w sklepie zoologicznym, jaki i również strzygąc pieski pozwoliło mi na określenie jaki typ psa pasuje do mojej osobowości. Po 2 latach pracy z psami wiem, że jestem gotowa wychować psa. W dniu 1.12.2020 r. odbieram mojego pierwszego psa rasy Border Collie, choć wiem, że jest to rasa bardzo wymagająca to wiem, że poświęcę mu tyle czasu ile trzeba aby mógłby czuć się ze mną najlepiej.

W chwilach wolnych:

Do dnia dzisiejszego każdą chwilę wolną przeważnie spędzam w stajni, na rowerze lub ze znajomymi. Pewnie za niecały miesiąc wszystko się zmieni i więcej czasu poświęcę mojemu psu, jednak na pewno nie zapomnę o moich ukochanych koniach i o ludziach, których uczę na nich jeździć.

Moja przyszłość:

Moja przyszłość to zwierzęta. Grooming wypełnił moje życie, w kolejnych latach planuję ukończyć kursy z poszczególnych ras, aby być dla Państwa pupili jeszcze lepszą.