Pasek górny

Inna - groomer specjalista

 

Doświadczenie zawodowe:

  • 4 lata

Miejsce wykonywania zawodu:

  • Salon Pasja Morena

Ukończone kursy:

  • Kurs podstawowy: Salon Pasja Gdańsk
  • Kursy dodatkowe:
    • Mam dużo szkoleń za sobą z różnych ras tj. Szpic pomeranian, Sznaucer, Czarny Terier Rosyjski, Spaniel amerykański i angielski, Biszon Frize, West Highland white terier, Maltańczyk, Pudel, Szkocki terier. Ukończyłam również szkolenie z kotów. Kończyłam również kursy z różnych technik cięcia włosa w tym styl azjatycki.

Dlaczego grooming:

Lubię wszystkie zwierzęta bez względu na rasę i rozmiar. Pracując nad ich wyglądem chciałabym aby każdy z nich wyglądał indywidualnie. Uważam, że zwierzęta są jak ludzie – mają osobowość. Dlatego w trakcie pracy z nimi staram się nawiązać z nimi dobry kontakt i przyjaźń. Tworząc fryzurę dla każdego z Państwa pupili traktuje go jak najukochańszego przyjaciela i staram się z nim odtworzyć jego naturalność. Lubię fryzury kreatywne, koloryzację, wzorki oraz nowości stylizacji zwierząt. Jestem otwarta na propozycję, które pomogą Państwu ukształtować styl Waszych pupili. Jestem specjalistą kreatywnego groomingu.

Specjalizuję się:

Specjalizuję się w rasach Szpic pomeranian, Chow Chow, Gryfonik Brukselski, West Highland White Terrier, również koty są dla mnie bardzo bliskie i wiążę z nimi przyszłość.

W chwilach wolnych:

Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką kotki brytyjskiej, a w wolnych chwilach zajmuję się czworonogami znajomych podczas ich nieobecności w domu.

Moja przyszłość:

Kreatywność, indywidualność, innowacyjność- tj. jest moja przyszłość. Choćbym miała obciąć 20 psów jednakowych, chciałabym aby każdy wyglądał inaczej, aby fryzura którą dobieram pokazywała jego indywidualność.

Rejestracja on-line:

 
Pasek dolny