GRZYWACZ CHIŃSKI

Chiński grzywacz. Wygląd tego pieska jest wyjątkowo specyficzny, nieco ekscentryczny. To właśnie ten niecodzienny wygląd sprawia, że wzbudza on niemałe zainteresowanie. Poza wyglądem jednak, grzywacza chińskiego nie wyróżniają żadne specyficzne cechy. Rasa ta uchodzi za wesołą, łagodną, bardzo przyjazną. Grzywacz jest niezwykle przywiązany do właściciela, do tego stopnia, iż dłuższa rozłąka powoduje, iż jest on nieszczęśliwy. Cechuje się ogromnym przywiązaniem, doskonale czuje się w rodzinach z dziećmi, jest cierpliwy i zrównoważony. Wygląd grzywacza chińskiego może powodować, iż piesek będzie w stanie “owinąć sobie właściciela wokół palca”. W tej kwestii należy być czujnym i konsekwentnym – nie należy ustępować mu we wszystkim. Wobec obcych grzywacz jest nieufny, zachowuje dystans.
Pielęgnacja chińskiego grzywacza zależy od odmiany. Istnieje odmiana bezwłosa. Charakteryzuje się ona tym, iż pies posiada włosy tylko na głowie, uszach, w dolnej części łap i na ogonie. Psy tej odmiany wymagają pielęgnacji skóry, która na reszcie ciała psa jest odsłonięta. Skóra narażona jest na poparzenie, wysuszenie oraz inne choroby, które podobne są do ludzkich chorób skórnych. Aby utrzymać skórę w dobrej kondycji, należy stosować specjalne kremy lub oliwki, zależnie od potrzeb. Istotne jest również, aby nie narażać psa poparzenia słoneczne czy przeciwnie – odmrożenia.
Druga popularna odmiana to powder puff. Pies tej odmiany posiada włosy na całym ciele. Posiadacze pieska tej odmiany muszą zadbać o regularność rozczesywania włosa, który ma tendencję do kołtunienia. Włos ten powinien również być regularnie podcinany. Kąpiele grzywaczy odmiany powder puff powinny odbywać się w miarę potrzeb, z wykorzystaniem szamponów nawilżających i, zależnie od kondycji włosa, masek lub odżywek odżywiających miękki włos grzywaczy.
chińskiego nie wyróżniają żadne specyficzne cechy. Rasa ta uchodzi za wesołą, łagodną, bardzo przyjazną. Grzywacz jest niezwykle przywiązany do właściciela, do tego stopnia, iż dłuższa rozłąka powoduje, iż jest on nieszczęśliwy. Cechuje się ogromnym przywiązaniem, doskonale czuje się w rodzinach z dziećmi, jest cierpliwy i zrównoważony. Wygląd grzywacza chińskiego może powodować, iż piesek będzie w stanie “owinąć sobie właściciela wokół palca”. W tej kwestii należy być czujnym i konsekwentnym – nie należy ustępować mu we wszystkim. Wobec obcych grzywacz jest nieufny, zachowuje dystans.

GALERIA

cennik

GROOMER

Groomer

Czas

Cenna

Strzyżenie

01:15

70

Strzyżenie + kąpiel

01:45

100

Strzyżenie + Kąpiel+ zabieg odżywczy

01:45

110

Strzyżenie + kąpiel+ zabieg odżywczy+ usuwanie kamienia nazębnego*

02:15

160

Wyczesywanie

 

70 h

strzyżenie + KĄPIEL

100zł

MŁODSZY GROOMER

Młodszy Groomer

Czas

Cenna

Czesanie (czas trwania około 1h)

1

70 zł/h

Kąpiel

0,5

30

Kąpiel + zabieg odżywczy

0,5

40

STRZYŻENIE + KĄPIEL

90zł

INFORMACJE

  1. Obcinanie pazurków, czyszczenie uszu, kosmetyka okolic oczu  w cenie usługi
  2. W przypadku agresywnego psa cena ustalana indywidualnie
  3. Usługa ekspres + 50% ceny (po wcześniejszej konsultacji tel. Dotyczącej dostępności groomerów)

*usuwanie kamienia przy regularnych wizytach ustalanych wspólnie z groomerem

** cena ustalana indywidualnie w zależności od ilości wzorków oraz użytych cekinów itp..

USŁUGI DODATKOWE

Kąpiel 30
Czyszczenie uszu 10
Obcinanie pazurków 10
Czyszczenie okolic oczu 10
Wycinanie kołtunów 15zł/15min
Strzyżenie kosmetyczne głowy 20
Strzyżenie kosmetyczne głowy, łapki, okolice intymne 30
Wyciskanie gruczołów okołoodbytowych 10
Usuwanie kleszczy do 5 szt** 10 zł
Wizyty adaptacyjne 30
Usuwanie kamienia nazębnego od 170
Dojazd do klienta do 5 km 20+
Dojazd do klienta do 10 km 30+
Dojazd do klienta powyżej 10 km*** od 40+
Przygotowanie do wystawy* od 100
* cena ustalana indywidualnie po ocenie szaty psa; **powyżej 5 szt cena ustalana indywidualnie, *** powyżej 10 km cena ustalana indywidualnie

Rezerwacja wizyt

GDAŃSK MORENA  606-984-185

GDAŃSK JASIEŃ 504-986-689

GDAŃSK PRZYMORZE 606-984-185

Adresy salonów

GDAŃSK MORENA
UL.BULOŃSKA 3A

GDAŃSK JASIEŃ
UL.JABŁONIOWA 21 lok 1

GDAŃSK PRZYMORZE
UL.OBROŃCÓW WYBRZEŻA 9/3