O NAS

Pasja jest profesjonalnym salonem strzyżenia i pielęgnacji zwierząt domowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewny, że Twój pupil znajduje się w troskliwych i fachowych rękach w czasie kąpieli, strzyżenia i pozostałych zabiegów.

Sprawiamy, że każda wizyta w salonie jest miłym, pozbawionym wszelkich negatywnych emocji doświadczeniem.

Kochamy to, co robimy. Kochamy zwierzęta. Jesteśmy wyczuleni na ich potrzeby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom ich Właścicieli.

NASZ ZESPÓŁ

PIOTR

Moja przygodę ze strzyżeniem psów rozpocząłem w 2010 roku, kiedy zakupiliśmy pieska rasy Shih tzu, bardzo szybko okazało się, że wymaga on profesjonalnej pielęgnacji. Postanowiłem zmienić całe moje dotychczasowe życie i postawić na jedno: na moją Pasję. Ukończyłem kurs groomerski u Pana Zbigniewa Lenarcika międzynarodowego sędziego groomerskiego, który nauczył mnie strzyżenia wg wzorca (FCI) FCI – Fédération Cynologique Internationale (Międzynarodowa Federacja Kynologiczna) Jednak w mojej pracy stawiam głównie na Państwa zadowolenie w związku z tym strzygę głównie według życzenia właściciela. Sam aktualnie posiadam: Berneńskiego psa pasterskiego, owczarka niemieckiego, 2x shih tzu i kota.

IZA

Psy są moimi przyjaciółmi od lat. Gdy byłam małą dziewczynką uwielbiałam wszystkie pieski niezależnie od  rasy. Mijające mnie psiaki z właścicielami na ulicy zawsze były przeze mnie komplementowane w sposób jednoznaczny np. „Ojej, jaki słodki!”. Każde wakacje spędzałam u mojego dziadka na wsi gdzie obcowanie ze zwierzętami było na porządku dziennym. Pieski, kotki, króliczki oraz ptaszki budziły mnie każdego dnia i tak w ten sposób okazało się, że zwierzęta to jest pewna część mojego życia.

Dzięki mojej pracy mam okazję poznać wiele wyjątkowych zwierzaków. A po pracy z ogromną chęcią wracam do domu, w którym czeka na mnie mój czarny diabeł – Tadzik ☺.

INNA

Lubię wsztstkie zwierzęta bez względu na rasę i rozmiar. Pracując nad pielęgnacją psów chciałabym aby każdy z nich wyglądał indywidualnie. Uważam, że zwietrzęta tak samo jak ludzie mają osobowowość. W trakcie pracy z nimi staram się im mówić dużo komplementów i nawiązać z nimi przyjaźń. Tworząc fryzurę dla każdego z Państwa pupili traktuję go jako najukochańszego przyjaciela i staram się pracując z nim odtworzyć jego naturalność. Jestem otwarta na różne propozycje, które pomogą Państwu ukształtować styl Waszego pupila. Sama pochodzę z Ukrainy gdzie pracowałam jako prawnik, jednak już wtedy pasjonowałam się fryzjerstwem psim, a przede wszystkim wzorkami na zwierzętach. U nas jest bardzo modne aby każdy piesek wychodząc od fryzjera prezentował się inczej. Sama mam Yorka na którym wykonuję nie tylko różne style ale również wzorki i tatułaże. W mojej dalszej pracy chciałabym właśnie iść dalej w tę stronę.

ASIA

Od sześciu lat jestem szczęśliwą posiadaczką suczki rasy Shih tzu o imieniu Pati. Odkąd Pati pojawiła się w moim domu, postanowiłam że sama zajmę się jej pielęgnacją i wtedy też odkryłam jak wiele satysfakcji sprawia mi praca nad moim psem. Nie ukrywam, że zawsze miałam  „słabość do nożyczek” . Naturalną koleją rzeczy w mojej głowie zaczął kiełkować pomysł aby pasję do strzyżenia i miłość do zwierzaków połączyć w jedno i zająć się tym zawodowo. W międzyczasie zrobiłam kurs groomingu, który jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu ,że wybrałam dobry kierunek , dlatego trafiłam do salonu Pasja. Uwielbiam psy , więc połączyłam przyjemne z pożytecznym i dziś uważam , że jestem szczęściarą , bo robię to co lubię . Spełniam się zawodowo , mam stały kontakt ze zwierzętami, oraz z ludźmi dla których praca w tym zawodzie tak samo jak dla mnie  jest wielką przyjemnością.

KASIA

W moim życiu zawsze towarzyszyły mi zwierzęta. Wychowywałam się w obecności zwierząt, miałam chomiki oraz psa. Od dziecka chciałam zostać weterynarzem, natomiast kiedy odszedł mój kochany piesek stwierdziłam, że ten zawód nie jest dla mnie, chciałabym pomagać zwierzętom w inny sposób. Brakowało mi towarzystwa zwierząt więc wzięłam kolejnego pieska – sznaucera o imieniu Alex oraz królika. Chcąc pomagać zwierzętom ukończyłam studia na kierunku Zoofizjoterapia ze specjalnością Fizjoterapia zwierząt małych i towarzyszących. W trakcie studiów podjęłam decyzję o przejściu na weganizm, ponieważ nie chciałam przyczyniać się do cierpienia zwierząt. Pracę jako groomer zaczęłam w maju 2018 roku. Od tego czasu zauważyłam, że w tym zawodzie bardzo ważna jest zarówno praktyka i nieustanne dokształcanie się z różnych technik i stylów strzyżenia, jak również pasja i miłość do naszych braci mniejszych. Dlatego w wolnych chwilach z wielką przyjemnością zajmuję się opieką nad psiakami, wychodząc na spacery albo opiekując się nimi pod nieobecność ich właścicieli. Sprawia mi to wielką radość oraz pozwala poznać różne osobowości i charaktery psów.

Rezerwacja wizyt

GDAŃSK MORENA  606-984-185

GDAŃSK JASIEŃ 504-986-689

GDAŃSK PRZYMORZE 606-984-185

CHOCZEWO 724-466-777

Adresy salonów

GDAŃSK MORENA
AL.PAWŁA ADAMOWICZA 3A

GDAŃSK JASIEŃ
UL.JABŁONIOWA 21/1

GDAŃSK PRZYMORZE
UL.OBROŃCÓW WYBRZEŻA 9/3

CHOCZEWO
UL.PIERWSZYCH OSADNIKÓW 21