Zapraszamy do nowo otwartego lokalu Salonu Pasja

Gdańsk Przymorze

ul. Obrońców Wybrzeża 9

(Cztery Oceany – przy Galerii Przymorze)

oraz

Gdańsk – Morena
ul. Bulońska 3A

Gdańsk – Jasień
ul. Jabłoniowa 21 lok.11

O NAS

Pasja jest profesjonalnym salonem strzyżenia i pielęgnacji zwierząt domowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewny, że Twój pupil znajduje się w troskliwych i fachowych rękach w czasie kąpieli, strzyżenia i pozostałych zabiegów.

 

Sprawiamy, że każda wizyta w salonie jest miłym, pozbawionym wszelkich negatywnych emocji doświadczeniem.

 

Kochamy to, co robimy. Kochamy zwierzęta. Jesteśmy wyczuleni na ich potrzeby i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom ich Właścicieli.

SZCZĘŚLIWE CZWORONOGI

Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno Państwa milusińscy, jak i Państwo byli szczęśliwi po wizycie w naszym salonie.

ZADBANE ŁAPKI

Do pielęgnacji używamy wyłącznie bezpiecznych produktów i kosmetyków najwyższej jakości oraz profesjonalnego sprzętu groomerskiego.

KOMFORT BEZPIECZEŃSTWA

Jeśli Państwo albo Państwa pupil czujecie sie niespokojni, możecie zostać przy zabiegu pielęgnacji

Cennik

Podane ceny maja charakter orientacyjny, ostateczny koszt ustalany jest indywidualnie.

Uwaga od 1 czerwca zmiany w cenniku

Promocje

Przypominamy o trwających promocjach: 

6+1 każda 7 wizyta 50% taniej

 

Poleć nas swojemu znajomemu a oboje uzyskacie 20% rabatu.

Promocje nie łączą się.
Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, oraz dużo cierpliwości do psich klientów. Polecamy z czystym sumieniem. My na pewno z naszym pupilem będziemy odwiedzać stale salon Pasja Pet Grooming Service. Dziękujemy Panie Piotrze : ) Marcin

JEDYNYM CZYNNIKIEM, KTÓRY SPRAWIA, ŻE MIEJSCE JEST UNIKALNE SĄ LUDZIE Z PASJĄ

– Charles Eames –

Nasz Zespół

 

WAŻNIAK

 

NICO

 

PIOTR

Moja przygodę ze strzyżeniem psów rozpocząłem w 2010 roku, kiedy zakupiliśmy pieska rasy Shih tzu, bardzo szybko okazało się, że wymaga on profesjonalnej pielęgnacji. Postanowiłem zmienić całe moje dotychczasowe życie i postawić na jedno: na moją Pasję. Ukończyłem kurs groomerski u Pana Zbigniewa Lenarcika międzynarodowego sędziego groomerskiego, który nauczył mnie strzyżenia wg wzorca (FCI) FCI – Fédération Cynologique Internationale (Międzynarodowa Federacja Kynologiczna) Jednak w mojej pracy stawiam głównie na Państwa zadowolenie w związku z tym strzygę głównie według życzenia właściciela. Sam aktualnie posiadam: Berneńskiego psa pasterskiego, owczarka niemieckiego, 2x shih tzu i kota.

ASIA

Jestem psim fryzjerem  z zamiłowania. Pasjonując się zwierzętami ukończyłam Technika weterynarii. Adoptowałam psa z Białorusi o imieniu Snacks, który został uratowany przez fundację Otoz Animals.  Od zawsze chciałam pracować wśród zwierząt, dlatego oprócz profesjonalnego podejścia wkładam w to serce, dużo cierpliwości i zaangażowania oraz zawsze spróbuje udzielić wskazówek dotyczących nie tylko wyglądu ale też pielęgnacji Państwa pupili.

Każdy  z nas marzy o tym by robić coś co kocha… Mi się to udało. Determinacja i cierpliwość przede wszystkim. Praca ze zwierzętami jest bardzo ważną częścią i mogłabym napisać najprzyjemniejszą w moim życiu. Jest to moja przystań, która pozwala mi zapomnieć o wszystkich trudach życia.

IZA

Psy są moimi przyjaciółmi od lat. Gdy byłam małą dziewczynką uwielbiałam wszystkie pieski niezależnie od  rasy. Mijające mnie psiaki z właścicielami na ulicy zawsze były przeze mnie komplementowane w sposób jednoznaczny np. „Ojej, jaki słodki!”. Każde wakacje spędzałam u mojego dziadka na wsi gdzie obcowanie ze zwierzętami było na porządku dziennym. Pieski, kotki, króliczki oraz ptaszki budziły mnie każdego dnia i tak w ten sposób okazało się, że zwierzęta to jest pewna część mojego życia.

Dzięki mojej pracy mam okazję poznać wiele wyjątkowych zwierzaków. A po pracy z ogromną chęcią wracam do domu, w którym czeka na mnie mój czarny diabeł – Tadzik ☺.

ZUZA

Z wykształcenia technik weterynarii, a niebawem także inżynier hodowca zwierząt towarzyszących i dzikich. Odkąd pamiętam, w moim domu znajdował się choć jeden czworonożny przyjaciel – na chwilę obecną sekundują mi dwa dziarskie kundelki, Hektor i Hokus, a także kotka Citka, wszystkie adoptowane ze schroniska. Wychowano mnie w atmosferze miłości i szacunku do zwierząt, bez których nie wyobrażam sobie teraz życia. Swoją ścieżką zawodową od samego początku podążam w towarzystwie braci mniejszych, idealnie łącząc to, co naprawdę kocham, z codzienną rutyną i obowiązkiem. To sprawia, że do pracy przychodzę zmotywowana i w dobrym humorze, zawsze gotowa na nowe wyzwania. Z przyjemnością służę swoją wiedzą i doświadczeniem, zarówno w kwestii strzyżenia i pielęgnacji, jak i pozostałych aspektów opieki nad Państwa podopiecznymi.

OLA

Zwierzęta towarzyszą mi przez całe życie. Od zawsze w domu mieszkały u mnie psy, koty oraz chomik i rybki. Mimo, że ukończyłam Politechnikę Gdańską wybrałam inną drogę – coś co lubię. Moją pasją jest są zwierzęta dlatego praca przy ich pielęgnacji daje mi dużo radości i satysfakcji. Jestem mamą dwójki dzieci Tosi (pies-sznaucer) i Borysa(kot), które zawsze radośnie witają mnie po powrocie do domu. W swojej drodze w pielęgnacji piesów chciałabym specjalizować się w kierunku sznaucerów. Oprócz tego jestem wolontariuszką w fokarium na Helu gdzie pomagam przy opiece nad mieszkającymi tam fokami oraz rehabilitowanymi szczeniakami urodzonymi na wolności.  Każdą wolną chwilę spędzam na Półwyspie Helskim – taki urlop daje mi poczucie spełnienia i prawdziwy odpoczynek.

INNA

Lubię wsztstkie zwierzęta bez względu na rasę i rozmiar. Pracując nad pielęgnacją psów chciałabym aby każdy z nich wyglądał indywidualnie. Uważam, że zwietrzęta tak samo jak ludzie mają osobowowość. W trakcie pracy z nimi staram się im mówić dużo komplementów i nawiązać z nimi przyjaźń. Tworząc fryzurę dla każdego z Państwa pupili traktuję go jako najukochańszego przyjaciela i staram się pracując z nim odtworzyć jego naturalność. Jestem otwarta na różne propozycje, które pomogą Państwu ukształtować styl Waszego pupila. Sama pochodzę z Ukrainy gdzie pracowałam jako prawnik, jednak już wtedy pasjonowałam się fryzjerstwem psim, a przede wszystkim wzorkami na zwierzętach. U nas jest bardzo modne aby każdy piesek wychodząc od fryzjera prezentował się inczej. Sama mam Yorka na którym wykonuję nie tylko różne style ale również wzorki i tatułaże. W mojej dalszej pracy chciałabym właśnie iść dalej w tę stronę.

ROBERT

Moje życie od najmłodszych lat  związane było ze zwierzętami a psy czy były rasowe, czy też nie nie miało dla mnie żadnego znaczenia zawsze stawiałem je  na pierwszym miejscu i otaczałem swoją miłością .  Od dłuższego czasu moją pasją było strzyżenie i pielęgnacja moich  pięciu psów rasy Yorkshire terrier. Obecnie swoje zamiłowanie realizuje w SALONIE PASJA, który gwarantuje mi bycie blisko zwierząt w ramach pracy zawodowej. Podczas kontaktu z pieskami w salonie najważniejsze jest dla mnie i dla osób tam pracujących, aby właściciel pozostawiający pod moją opieką swojego przyjaciela był pewien, że jego pupil będzie strzyżony w sposób najmniej stresujący i zostanie otoczony należytą troską i opieką.

ASIA

Od sześciu lat jestem szczęśliwą posiadaczką suczki rasy Shih tzu o imieniu Pati. Odkąd Pati pojawiła się w moim domu, postanowiłam że sama zajmę się jej pielęgnacją i wtedy też odkryłam jak wiele satysfakcji sprawia mi praca nad moim psem. Nie ukrywam, że zawsze miałam  „słabość do nożyczek” . Naturalną koleją rzeczy w mojej głowie zaczął kiełkować pomysł aby pasję do strzyżenia i miłość do zwierzaków połączyć w jedno i zająć się tym zawodowo. W międzyczasie zrobiłam kurs groomingu, który jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu ,że wybrałam dobry kierunek , dlatego trafiłam do salonu Pasja. Uwielbiam psy , więc połączyłam przyjemne z pożytecznym i dziś uważam , że jestem szczęściarą , bo robię to co lubię . Spełniam się zawodowo , mam stały kontakt ze zwierzętami, oraz z ludźmi dla których praca w tym zawodzie tak samo jak dla mnie  jest wielką przyjemnością.

Kontakt i Dojazd

Pasja Salon
Fryzjer dla Psów i Kotów

Piotr Kuźniarz
Gdańsk – Morena
ul. Bulońska 3A
tel. 606-984-185
Gdańsk – Jasień
ul. Jabłoniowa 21 lok.11
tel.504-986-689
Gdańsk – Przymorze
ul. Obrońców Wybrzeża 9/3
tel. 606-984-185

Salony Pasja znajdują się w Gdańsku są doskonale skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami Trójmiasta bardzo dobry dojazd z Gdańsk Morena Wrzeszcz Suchanino Chełm Łostowice Jasień Ujeścisko Orunia Przymorze Matemblewo Kowale